Realitní agentura Larea. Byty, rodinné domy a jiné nemovitosti. Výkup bytů.

Realitní agentura Larea

telefon: 775 254 670
Teplice

Realitní agentura

Vážení současní i budoucí klienti, dovolte, abychom se Vám v krátkosti představili.

LAREA - vaše realitní agentura vznikla v průběhu roku 2004 jako rodinná firma. Za dobu naší existence jsme si vybudovali pevné postavení na realitním trhu. Zaměřujeme se na zprostředkování prodeje bytů, rodinných domů a pozemků v Teplickém okrese. Dodatek v názvu firmy - vaše realitní agentura - nevznikl náhodně, ale se záměrem navodit při spolupráci s námi pohodovou atmosféru, aby jste při celém procesu prodeje či koupě nemovitosti měli pocit, že máme společně vše pevně v rukou a že děláme pro vaši spokojenost a hladký průběh obchodu maximum.

Podařilo se nám vytvořit fungující team, který je schopen vám kdykoliv pomoci. K tomu nám pomáhají i pravidelná odborná školení. Příprava všech smluv a dokumentů, se kterými se při spolupráci s námi setkáte, náleží našemu smluvnímu právnímu oddělení, což je rovněž zárukou maximálně profesionální úrovně námi poskytovaných služeb.

Věříme, že se i vy zařadíte mezi naše velice spokojené klienty a naše služby s radostí doporučíte. To bude teprve tím pravým důkazem vaší maximální spokojenosti s poskytnutými službami.

vyhledávání realit
Typ nemovitosti:
Lokalita:
Velikost:
Maximální cena:

novinky

ODHADY DRUŽSTEVNÍCH BYTŮ

Vypracujeme vám odhad družstevního bytu pro účely dědictví, převodu členských práv, vypořádání majetku apod.

reality z naší nabídky

Pronájem bytu 1+1 Chomutov - Dřínovská

Pronájem bytu 1+1 Chomutov - Dřínovská

Nabízíme k pronájmu byty o velikosti 1+1 (nájem 4300,-/měs.) a 2+1 (nájem 5450,-/měs.) v Chomutově, ulice Dřínovská. V současné době probíhá kompletní rekonstrukce domu - zateplení fasády, výměna oken za plastová. Byty jsou vybaveny kuchyňskou linkou,a jsou nově vymalovány.V případě zájmu nás kontaktujte, zároveň vám sdělíme výši záloh na služby, dle počtu uživatelů bytu.


copyright (c) 2006 medianet Agentura Larea - reality Teplice, telefon: 775 254 670 TOPlist