Realitní agentura Larea. Byty, rodinné domy a jiné nemovitosti. Výkup bytů.

Realitní agentura Larea

telefon: 775 254 670
Teplice

Realitní agentura

Vážení současní i budoucí klienti, dovolte, abychom se Vám v krátkosti představili.

LAREA - vaše realitní agentura vznikla v průběhu roku 2004 jako rodinná firma. Za dobu naší existence jsme si vybudovali pevné postavení na realitním trhu. Zaměřujeme se na zprostředkování prodeje bytů, rodinných domů a pozemků v Teplickém okrese. Dodatek v názvu firmy - vaše realitní agentura - nevznikl náhodně, ale se záměrem navodit při spolupráci s námi pohodovou atmosféru, aby jste při celém procesu prodeje či koupě nemovitosti měli pocit, že máme společně vše pevně v rukou a že děláme pro vaši spokojenost a hladký průběh obchodu maximum.

Podařilo se nám vytvořit fungující team, který je schopen vám kdykoliv pomoci. K tomu nám pomáhají i pravidelná odborná školení. Příprava všech smluv a dokumentů, se kterými se při spolupráci s námi setkáte, náleží našemu smluvnímu právnímu oddělení, což je rovněž zárukou maximálně profesionální úrovně námi poskytovaných služeb.

Věříme, že se i vy zařadíte mezi naše velice spokojené klienty a naše služby s radostí doporučíte. To bude teprve tím pravým důkazem vaší maximální spokojenosti s poskytnutými službami.

vyhledávání realit
Typ nemovitosti:
Lokalita:
Velikost:
Maximální cena:

novinky

ODHADY DRUŽSTEVNÍCH BYTŮ

Vypracujeme vám odhad družstevního bytu pro účely dědictví, převodu členských práv, vypořádání majetku apod.

reality z naší nabídky

Pronájem bytu 1+kk Ústí nad Labem - Hradiště

Pronájem bytu 1+kk Ústí nad Labem - Hradiště

Nabízíme k pronájmu byt v OV 1+kk v centru Ústí nad Labem ul.Hradiště, pár metrů od obchodního centra Fórum, dům i byty po celkové rekonstrukci, plastová okna, nová kuch.linka, v domě výtah, veškerá obč.vybavenost. Nájemné včetně záloh na vodu a topení činí pro 1 osobu 7450,-Kč, každá další osoba + 350,-Kč. Tel: 775 254 670


copyright (c) 2006 medianet Agentura Larea - reality Teplice, telefon: 775 254 670 TOPlist